Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Video archiv - Čínský Chocholatý pes

Naháč a první sníh

Čínský naháč a první sníh, teda sněžení, prostě jak sněžilo venku na zahradě, freevideo ke je stažení zdarma. Můj naháček je zatím ještě stěně a nemá rád zimu, koukněte sami jak je na tom bez kožíšku. Zima prosinec 2010. Naháči jsou sportovně založení a houževnatí, bleskurychle reagující na podněty z okolí, mají velmi rádi dlouhé vycházky a turistiku. Pro řadu majitelů je dotyk s teplou jemnou kůží naháče neobvykle příjemný. Někdo jej definuje jako pocit klidu, jistoty, bezpečí, někdo jako uspokojení z ochrany přítulného tvora a senzitivní majitelé dokonce nadšeně popisují vjem velkého množství předávané pozitivní energie z kůže psa na svou osobu.

Moje první kosti

Moje první kosti jak si papám. Čínský naháč, freevideo Čínského naháče, které je ke stažení zdarma. Bella 4.11.2010. Kůže u Naháče má být jemná, hladká, na dotek teplá. Chochol na hlavě začíná v ideálním případě u stopu a po krku spadá do špičky. Preferuje se dlouhý a bohatý chochol, řídký je však přípustný. Ponožky na končetinách jsou v ideálním případě omezeny na prsty, nesahají však nad vrchol nadprstí. Chochol na ocase je dlouhý a bohatý, nachází se na spodních dvou třetinách ocasu. Celkový vzhled někdy připomíná malého koníčka.

Kosti a pes

Kosti a pes. Čínský naháč, freevideo Čínského naháče, které je ke stažení zdarma. Bella 4.11.2010. Ocas u Naháče nemá být stočený ani zahnutý do strany. V klidu bývá ocas přirozeně spuštěný dolů. Kráse čínského chocholatého psa dá vyniknout dlouhý, plynulý a elegantní pohyb s dobrým dosahem a silným posunem. Ideální velikost se pohybuje mezi 25 až 33 centimetry při hmotnosti kolem 4-5 kg. U variety hairless by se na žádném místě na těle neměly vyskytovat velké plochy srsti vyjma hlavy, tlapek a ocasu.

Čínský naháč

Čínský naháč, freevideo Čínského naháče, které je ke stažení zdarma. Bella 4.11.2010. Nadprstí dlouhých zaječích tlapek by měla být jemná, silná a téměř svislá. Zadní nohy jsou postavené daleko od sebe, přičemž jejich úhlení musí být takové, aby podpořilo rovnou linii hřbetu. Kolenní ohbí jsou pevná a dlouhá, plynule přecházející do nízko uložených hlezen. Tlapky ani prsty nemají být vbočené ani vybočené, drápy se musí udržovat středně dlouhé a mohou mít jakékoliv zbarvení.

Čínský naháč

Čínský naháč, freevideo Čínského naháče, které je ke stažení zdarma. Bella 4.11.2010. Krk je tenký, bez volné kůže, dlouhý a ušlechtile se svažující do silných ramen. Při pohybu je nesen vysoko a mírně klenutě, čímž podtrhuje eleganci jedince. Střední až dlouhé tělo rámuje rovný hřbet, pevná bedra, osvalená zaoblená záď, dosti široký a hluboký hrudník i mírně vtažená spodní linie. Hrudní končetiny mají být dlouhé a štíhlé, postavené pod tělem, s lokty těsně přiléhajícími k tělu.

Čínský naháč

Čínský naháč, freevideo Čínského naháče, které je ke stažení zdarma. Bella 4.11.2010. Chybění premolárů se u neosrstěné variety toleruje, neboť je projevem genu pro lysost. Oči jsou středně velké, posazené daleko od sebe a v ideálním případě tak tmavé, že se jeví až černé. Bělmo by mělo být vidět jen minimálně. Uši jsou nasazené nízko, takže nejvyšší bod základny ucha je v rovině s vnějším koutkem oka, jsou velké a vztyčené, lemované srstí či nikoliv.

Čínský naháč

Čínský naháč, freevideo Čínského naháče, které je ke stažení zdarma. Bella 4.11.2010. Většinou je abnormálně přítulný ke členům rodiny. Vyznačuje se pěkně utvářenou hlavou delšího vyváženého tvaru s mírně se zužující mordou a jemnými, plochými lícemi. Hlava musí působit elegantně a její proporce by neměl rušit nadměrně vyjádřený stop nebo volné těžké pysky. Naopak nos má být nápadný, může mít jakoukoliv barvu.

Čínský naháč

Čínský naháč, freevideo Čínského naháče, které je ke stažení zdarma. Bella 4.11.2010. Jde o malého, čilého a ušlechtilého psíka se středně silnou kostrou. Standard FCI uznává dvě rovnocenné variety. Bezsrstou, pro kterou je typické chybění srsti na většině těla a naopak bohatý chochol srsti na hlavě i husté osrstění dolní části končetin a ocasu, a varietu zcela osrstěnou s dlouhou, hebkou, splývající srstí po celém těle.

Čínský naháč

Čínský naháč, freevideo Čínského naháče, které je ke stažení zdarma. Bella 4.11.2010. Historie vzniku čínského naháče, neboli čínského chocholatého psa, sahá až do starověku. Pravděpodobně se vyvinul v Africe, z mutace afrického bezsrstého psa. Odtud se tento pes dostal do Číny.
Počet položek: 9položek na stránku: 1

Zpět

Podat inzerát zdarma
KATEGORIE INZERCE ZDARMA
VYHLEDÁVÁNÍ NA WEBU
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

ČLÁNKY A INFORMACE
DISKUZE O PSECH
Čínský Naháč, Čínský chocholatý pes, plemena psů, inzerce psů zdarma | Copyright © 2002-2014, Profi-HOLDING, a.s. All Rights Reserved.| Inzerce zdarma