Tyto internetové stránky využívají soubory cookie k ukládání informací na Vašem počítači. Některé jsou z nich zásadně důležité pro funkčnost stránek. Dalším používáním těchto stránek udělujete souhlas s umístěním těchto souborů cookie. V případě nesouhlasu opusťte tyto stránky.
| Souhlasím | Opustit stránky |

Psi, diskuze s pejsky

Psi, diskuze s pejsky. Vítejte na našem diskuzním portálu věnovaném jen psí inzerci. Najdete zde štěňata na prodej, prodej psů, psí pokec, rady a tipy jak na pejsky, výcvik psů a vše co Vás zajíma okolo pejsků. Specializovaná diskuze psích plemen...
Výcvik psůMartin, 9.07.2011 18:46, Reagovat
Výcvik psů. Rád bych Vám nabídl své služby při výchově a výcviku Vašeho psa. Je možné se domluvit na individuálním tréninku poslušnosti a obran. Každý pes je jiný a je dobré se poradit s odborníkem při výchově a výcviku pejska. Každý páníček od svého pejska očekává poslušnost a také že se na něj může spolehnout v krizové situaci.
Čínský naháč, 5.07.2011 22:54, Reagovat
walek.ww@volny.cz Čínský naháč na prodej Brno.
Plemena psů Čínský naháč, 5.07.2011 22:53, Reagovat
walek.ww@volny.cz Plemena psů Čínský naháč na prodej Praha.
Plemena psů Peruánský naháč, 5.07.2011 22:52, Reagovat
walek.ww@volny.cz Plemena psů Peruánský naháč.
Re: Pyrenejský mastin, 28.06.2011 19:39, Reagovat
walek.ww@volny.cz Pyrenejský mastin kde ho seženu a jaké je povahy?
Re: NAHÁČCI, 8.06.2011 22:45, Reagovat
FLORKAR@SEZNAM.CZ MÁM CHOV ČÍNSKÝCH NAHÁČŮ.NYNÍ BUDEME MÍT JIŽ KAŽDÝM DNEM PO TŘETÍ ŠTĚŇÁTKA.FLORKAR@SEZNAM.CZ
Re: Plemena psů, 21.04.2011 18:50, Reagovat
mishky@email.cz Dobrý den, omlouvám se, že úplně nepřispívám do diskuze, ale je vhodný pro štěně tento obojek? http://voditka-obojky-a-postroje-pro-psy.hyperzbozi.cz/dogtrace-obojek-hond-gps-vcetne-obojku-/
Pyrenejský mastinKatka, 9.04.2011 15:10, Reagovat
Pyrenejský mastin. Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je pyrenejský mastin dobrý hlídač, tím myslím, že když by mi vešel někdo na zahradu, tak jestli by byl schopný vrčet a štěkat a prostě ho vyhnat, např zloděj apod.. :-) mám totiž velký barák se zahradou a potřebuju nějakého velkého hlídače a pyrenejský mastin je pro mě dokonalý :-) strašně se mi líbí, ale kamarádka mi tvrdí, že je to velká chlupatá koule co bude jenom ležet a spát a proto by mi doporučila jiné plemeno. Myslíte, že nemá pravdu, že pyrenejský mastin je ten pravý na hlídání? Koupila bych si jinak dva, díký moc za radu.
Plemena psů na doma, 8.04.2011 10:14, Reagovat
walek654@volny.cz Plemena psů na doma, jaký je vhodný pes na doma, jsme líní, díky za pomoc.
Re: Čínský naháč, 20.03.2011 22:15, Reagovat
losmajkos@seznam.cz pozor na to pejsek by mohl být nemocný.
Re: Inzerce zdarma, 3.03.2011 23:32, Reagovat
jana@seznam.cz Pejsek i s jedním valrlátkem se může stát otcem, tedy fenu může oplodnit. Takové spojení není žádoucí, bilaterální kryptorchysmus, jedno varle nesestoupí, je dědičná choroba. Pejsek by měl být vykastrován, nesestouplé varle může způsobit nádorové onemocnění.
Jorkšírský teriérKarel Kousek, 26.02.2011 18:27, Reagovat
Jorkšírský teriér. Yorkšírský teriér je velice oddán svému majiteli, vyniká pevným zdravím. Je velice veselým i společenským psem. Nádherně se chová nejen ke všem členům rodiny, ale i k jiným domácím zvířatům.
Yorkšírský teriérYorkšírský teriér, 25.02.2011 18:26, Reagovat
Yorkšírský teriér byl vyšlechtěno na konci 19. století, a to horníky a pracovníky z Uest - Rajdinga (město stojící v Jorkšír -Nottinghemském uhelném revíru). Štěňata Yorkšírského teriéra byla vyšlechtěna v údolí řeky Er a velice se podobají štěňatům Erdelterierů. Předpokládá se, že toto plemeno vzniklo křížením Skai-teriéra s plemenem černě pálených teriérů. Je zajímavé, že proto, aby toto malé plemeno mohli exportovat, museli přistoupit k velmi umělé selekci (pes váží maximálně 1 kg). Plemeno bylo uznáno FCI, AKC, UKC, KCGB, CKC, ANKC.
Jorkšírský teriérPalko Jan, Praha, 25.02.2011 18:26, Reagovat
Yorkšírský teriér je velice kompaktní pes, podobný na dlouhosrstého Toi-teriéra. Výška v kohoutku je 23 cm. Hmotnost do 3,2 kg (někdy i nižší). Hlava je zploštělá, s krátkým čumákem a černým čenichem nosu. Na hlavě je dlouhá srst jasně zlatavé barvy. Zvláště dlouhá srst je na čumáku a okolo uší. Zřetelně jasné je rozdělení barev: na hlavě je pouze zlatavě pálená, na krku a těle tmavá, modravě ocelová. Uši nejsou velké, tvarované do písmene "V", stojaté nebo polo-stojaté. Ocas je pokrytý srstí tmavšího odstínu než na celém těle. Dle standardu srst nesmí padat z boků na podlahu a je pravidelně rozdělena od špičky nosu až ke konečku ocasu do pěšinky. Přiznané je modré zbarvení ocelového odstínu, se zlatavým pálením, u kořene tmavším. Štěňata tohoto plemene se rodí na svět zcela černí.
Re: Pyrenejský mastin, 19.02.2011 12:16, Reagovat
eda.bazar@bazar.cz Pyrenejský mastin je fakt dobrej hlídač, doporučuji ho.

|< < 1 2 3 4 5 6 7 > >|

 
Přečteno 20095x
 
Zpět

Přidat příspěvek

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:

Sledovat diskusi

Email:
Potvrzovací kód:
Podat inzerát zdarma
KATEGORIE INZERCE ZDARMA
VYHLEDÁVÁNÍ NA WEBU
Název:
Kraj:

Najít dle výběru
Přidat inzerát zdarma

ČLÁNKY A INFORMACE
DISKUZE O PSECH
Čínský Naháč, Čínský chocholatý pes, plemena psů, inzerce psů zdarma | Copyright © 2002-2014, Profi-HOLDING, a.s. All Rights Reserved.| Inzerce zdarma